Mēs esam DATI Group

Ar mūsu klientu vajadzībām pielāgotiem tehnoloģiju risinājumiem, mēs palīdzam padarīt pasauli jēgpilnāku. Esam vienīgie Latvijā, kas nodrošina uzticamus IKT infrastruktūras pakalpojumus gan vietējiem uzņēmumiem, gan tādām starptautiskām organizācijām kā CERN. Mūsu komandai ir pieredze un zināšanas, lai jūsu IKT infrastruktūra būtu ne tikai stabila un droša, bet arī neatkarīga no piegādātājiem.

1.

mākoņrisinājumu instalācija Baltijā

97

veiksmīgi realizēti projekti

10+

PB datu uzglabāti klientu mākoņos

Tāpat kā ceļa seguma kvalitātei nebūtu jānosaka galamērķis, arī IT infrastruktūrai nav jāierobežo biznesa attīstība. Mēs strādājam kopā ar klientiem, lai ieviestu risinājumu, kas palīdz viņu organizācijai sasniegt vairāk.

Rasa Gulbe, DATI Group valdes locekle

No pirmsākumiem līdz risinājumam

2020

Valsts līmeņa federētā mākoņa ieviešana CERN projektā

2019

Pirmā hibrīdmākoņa projekta realizācija Rīgas domes Informācijas tehnoloģiju centrā, sasniedzot datu lasīšanas un rakstīšanas ātruma rekordu. Jauns rekords servera “pacelšanai” FLEX Cloud mākonī - 1,48 minūtes.

2018

Risinājums tiek standartizēts, stabilizēts un radīts FLEX Cloud zīmols

2017

Latvijas Nacionālajā bibliotēkā izveidota lielākā datu glabātuve uz atvērtā koda platformas bāzes 1 petabaita apmērā, izmantojot Openstack + CEPH + Swift tehnoloģijas.

2015

Pirmās publikācijas un prototipa instalācija Baltijas farmācijas uzņēmumā Oribalt.

2015

Iegūti pirmie rezultāti laboratorijā – pirmā atvērtā koda mākoņa instalācija.

2015

VID datu centra iekārtu un virtuālo sistēmu migrācija uz jaunu infrastruktūru, kas nodrošina iestādei kritisku funkciju veikšanu.

2012

Uzsākti mākoņrisinājumu pētījumi adaptīvā mākoņa projektā, vēl pirms IT kompetences centra izveides.

1996

Inovatīvā projekta “Apollo dators” ietvaros Latvijā pirmo reizi sāka ieviest datorus ar interneta pieslēgumu līzingā - laikā, kad pat zvani nebija iespējami ar pieslēgumu līzingā.

1993

DATI Group sākums (pirmais nosaukums A/S SWH Komerccentrs).

Kontakti

info@datigroup.com

+371 67602797

Balasta dambis 80 A, Rīga,

LV-1048, Latvija

Kvalitātes standarti un vides politika

‍SIA "DATI Group" apliecina savu tehnisko un profesionālo spēju ievērot vides un energoefektivitātes prasības atbilstoši ISO 14001:2015 standartam. Nodrošinām savus pakalpojumus atbilstoši ISO 9001:2015 standartam. SIA “DATI Group” ir piešķirts industriālās drošības sertifikāts darbam ar valsts noslēpumu, NATO, ES vai ārvalstu klasificēto informāciju.